Mažmeninė prekyba: 31.60 €
Taškai: 17.31VP
Turime sandėlyje
  • 118 ml (maždaug 24 porcijos)
  • Sudėtyje yra 18ppm biologiškai prieinamo sidabro ir yra netoksiškas
  • Gali būti naudojamas kaip vandens valiklis

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Ar žinojote?
Bendroji infekcijų kontrolės praktika ir gera higiena gali padėti sumažinti visų virusų, įskaitant gripo, plitimą. Nepamirškite užsidengti nosies ir burnos kosint ar čiaudint, jei įmanoma, naudokite servetėlę ir nedelsdami ją išmeskite. Taip pat svarbu reguliariai valyti kietus paviršius, pavyzdžiui, durų rankenas, ir dažnai plauti rankas, kad sumažintumėte viruso plitimą kitiems žmonėms. Veikia kaip *EPA patvirtintas paviršių valiklis.
Kokia nauda?
Valykite ir saugokite su "Silver Shield". Moksliniais tyrimais įrodyta, kad ši sidabro forma pasižymi nepaprastu poveikiu įvairiems paviršiaus organizmams. Tyrimai rodo, kad koloidinis sidabras deaktyvuoja fermentus, atsakingus už bakterijų, grybelių ir virusų medžiagų apykaitą ir dauginimąsi.
Nature's Sunshine's Silver Shield™ su Aqua Sol technologija yra stiprus barjeras mikrobams ir paviršiaus valiklis. Naudojant kaip vandens valiklį, jo smulkių dalelių dydžio koloidai užtikrina maksimalų saugaus ir veiksmingo produkto, kuris yra visiškai netoksiškas, efektyvumą. Vos vienas arbatinis šaukštelis (5 ml) suteikia 100 mcg arba 18 milijoninių dalių (ppm) gryno sidabro, neužteršto sunkiaisiais metalais. Silver Shield™ yra beskonis ir bekvapis.

Sudedamosios dalys: Kiekis 5 ml porcijoje: Deionizuotas vanduo, sidabras (koloidinis) 100 mcg.

Matavimo faktai: 1 arbatinis šaukštelis (5 ml)

Rekomenduojamas didžiausias paros kiekis: trys arbatiniai šaukšteliai. Kiekviename arbatiniame šaukštelyje yra 100 mcg (18ppm) gryno sidabro.

Pastaba: nemaišykite su druska ar sūriais skysčiais.

Nevartokite neskiesto.

Neskirtas visiškai sterilizuoti užterštą vandenį.

Neskirtas ilgalaikiam naudojimui.

Palikite atsiliepimą

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
11/05/2019

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!