Saldymedžio šaknis

Mažmeninė prekyba: 25.10 €
Taškai: 12.78VP
Turime sandėlyje
  • 100 kapsulių (16 dienų tiekimas)
  • Žolelių formulė
  • Saldymedis turi adaptogeninių, balansuojančių savybių

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Ar žinote, kad?
Saldymedis priklauso ankštinių šeimai ir verta paminėti, kad kalbant apie saldymedžio šaknį paprastai minima Glycyrrhiza glabra rūšis, kurios tėvynė yra Europa ir Azija. Saldymedis gerai naudojamas kaip konditerijos gaminių kvapioji medžiaga ir populiariau gali būti vadinamas "saldžiąja šaknimi".
Kokia nauda?
Saldymedis, dar vadinamas saldžiąja šaknimi, gerai naudojamas kaip konditerijos gaminių kvapioji medžiaga, tačiau jo vertė yra kur kas didesnė - saldymedis medicinoje vartojamas jau kelis tūkstančius metų.
Tradiciniai žolininkai saldymedžio šaknį vartojo kaip bendrą papildą, kvėpavimo takų, kepenų ir liaukų sistemos palaikymui. Saldymedis įtraukiamas į daugumą Azijos žolelių derinių, kad subalansuotų kitas žoleles ir skatintų gyvybingumą. Jis garsėja kaip viso kūno pusiausvyrą užtikrinanti priemonė, o budistų vienuoliai jį vartojo protui išvalyti prieš meditaciją.
Saldymedžio sudėtyje yra triterpenoidinių saponinų, flavonoidų, izoflavonoidų, magnio, silicio, natrio ir kitų naudingų sudedamųjų dalių. Flavonoidai yra polifenoliniai junginiai, randami augaluose. Jie pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.
Sudedamosios dalys: Sudedamosios dalys: saldymedžio šaknis (Glycyrrhiza glabra), kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo). Medžiagos, saugančios nuo sulipimo: magnio stearatas, silicio dioksidas.

Rekomendacijos: Naudoti su vaistiniais preparatais: Gerti po dvi kapsules valgio metu tris kartus per dieną.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

Kiekvienoje iš šešių kapsulių yra: saldymedžio šaknies 2376 mg.

Palikite atsiliepimą Saldymedžio šaknis

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
16/03/2020

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Saldymedžio šaknis

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!