Cinkas

Mažmeninė prekyba: 15.50 €
Taškai: 7.94VP
Turime sandėlyje
  • 120 tablečių (120 dienų tiekimas)
  • Sudėtyje yra 150 % paros normos
  • Specialiai sukurta taip, kad būtų veiksmingai įsisavinama

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


CINC ALT

MAISTO PAPILDAI

Ar žinojote?
Organizme randama daugiau cinko nei bet kurio kito mikroelemento, išskyrus geležį. Palyginti daug jo randama kauluose ir raumenyse, taip pat jis paplitęs prostatoje ir akies tinklainėje, todėl šis mikroelementas labai svarbus bendrai sveikatai. Tačiau atrodo, kad cinkas lengvai pasišalina iš organizmo.
Kokia nauda?
Cinkas yra būtinas mineralas, kuris yra daugiau kaip 300 fermentų sudedamoji dalis ir palaiko daugybę sveikatai naudingų medžiagų, įskaitant gerą imuninės sistemos veiklą, audinių gijimą ir žaizdų gijimą. Cinkas taip pat yra antioksidantas, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso,
Cinkas naudojamas normaliai kaulų, plaukų, odos, regėjimo ir imuninės sistemos funkcijai palaikyti. Jis naudojamas baltymų sintezei, taip pat normaliai angliavandenių, riebalų rūgščių, makroelementų ir vitamino A apykaitai. Cinkas padeda užtikrinti normalią pažinimo funkciją, normalų vaisingumą ir reprodukciją, o jo reikia tam, kad būtų palaikomas normalus testosterono kiekis. Nėščioms ir žindančioms moterims reikia daugiau cinko. Nature's Sunshine's Cinkas gaunamas iš cinko gliukonato, kiekvienoje tabletėje yra 15 mg, t. y. 150 % paros maistinės vertės. Kad cinkas būtų geriau įsisavinamas ir duotų didžiausią naudą, jis sujungtas su turtingu natūraliu dumblių augalo, liucernos žolės ir čiobrelio žolės pagrindu. Tinka vegetarams ir veganams.

SUDEDAMOSIOS DALYS:
Sudedamosios dalys: nešiklis: kalcio fosfatai; cinko gliukonatas; lipnumą reguliuojanti medžiaga: celiuliozė; jūros dumbliai; liucernų žolė; čiobrelių lapai; lipnumą reguliuojanti medžiaga: magnio stearatas.


PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Rekomenduojamoje porcijoje (1 tabletė):
Cinkas................................... 15 mg / 150 % RDI*
Kelpių lapai ir stiebai........................85 mg**
Liucernos..................................................27 mg**
Čiobrelių lapai........................................ 27 mg**
*RDI - orientacinė paros norma.
** - RDI nenurodyta.


REKOMENDUOJAMAS VARTOJIMAS:
1 tabletė per dieną valgio metu.
Neviršyti rekomenduojamos paros dozės


LAIKYMO SĄLYGOS:
Laikyti sausoje ir vėsioje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Nature's Sunshine's Cinkas gaunamas iš cinko gliukonato, kiekvienoje tabletėje yra 15 mg, t. y. 150 % paros maistinės vertės.

Palikite atsiliepimą Cinkas

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
26/03/2021

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Cinkas

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!