Imuninė formulė ( 90 kapsulių)

Mažmeninė prekyba: 45.90 €
Taškai: 23.43VP
Turime sandėlyje
  • 90 kapsulių (iki 45 dienų tiekimo)
  • Sudėtyje yra priešpienio, kuris gali būti naudingas sporto entuziastams
  • Tinka vartoti imuninės įtampos laikotarpiais

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Imuninė formulė
MAISTO PAPILDAS

Ar žinote, kad?
Imuninė sistema - tai organizmo gynyba nuo mikrobų, virusų ir kitų įsibrovėlių. Užkrūčio liauka, blužnis, tonzilės, adenoidai ir limfmazgiai kartu su įvairiais baltaisiais kraujo kūneliais kartu saugo organizmą.
Imuninė sistema bendradarbiauja su kitomis apsauginėmis organizmo sistemomis, pavyzdžiui, oda, kuri sudaro fizinį barjerą svetimoms medžiagoms, ir kvėpavimo sistema, kuri kosulio pagalba atsikrato įkvėptų mikrobų ir teršalų. Kai svetimos medžiagos įveikia kitus organizmo apsauginius mechanizmus, pradeda veikti imuninė (gynybinė) sistema.
Gyvename natūralių ir žmogaus sukurtų teršalų pasaulyje, kurie kartu su netinkama mityba ir kitais žalingais veiksniais, tokiais kaip rūkymas ir poilsio trūkumas, gali sumažinti natūralias organizmo gynybines sistemas. Dėl šios priežasties subalansuota mityba yra bene svarbiausias veiksnys, padedantis išlaikyti sveiką imuninę sistemą.
Kokia nauda?
Immune Formula yra beta gliukanų, arabinogalaktano, priešpienio, kordicepsų micelės maitake viso grybo ir reiši grybo micelės derinys.
Tai natūralių ingredientų mišinys, skirtas imuninei sistemai, taip pat veikia kaip antioksidantas, stiprinantis organizmą. Beta gliukanai yra natūraliai gamtoje esantys polisacharidai. Priešpienio sudėtyje yra imunoglobinų.
Antioksidantai yra natūralus organizmo gynėjas ir geriausia mūsų apsauga nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Pripažįstama, kad antioksidantai atlieka ląstelių apsaugos nuo pažeidimų funkciją, jie taip pat turi stiprų poveikį odos sveikatai.
Antibiotikų vartojimo problemos:
- Antibiotikai yra antibakteriniai ir neveikia virusų, grybelių ar parazitų.
- Antibiotikai naikina draugiškas bakterijas, o tai leidžia daugintis mielėms ir infekcinėms bakterijoms, todėl silpnėja imuninė sistema.
- Dėl per didelio antibiotikų vartojimo atsiranda antibiotikams atsparių bakterijų.
- Šiuo metu atsiranda antibiotikams atsparių patogenų padermių, todėl žmonės ieško natūralių alternatyvų.

SUDEDAMOSIOS DALYS:
Beta gliukanų milteliai, arabinogalaktano milteliai, priešpienio milteliai (pienas), Cordyceps sinensis micelės milteliai (soja), Grifola frondosa ekstrakto milteliai, Ganoderma lucidum micelės milteliai, priešsvorio medžiaga: celiuliozė, kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo).


Pagrindinės sudedamosios dalys (3 kapsulėse):
Beta gliukanai (išgauti iš Saccharomyces cerevisiae mielių) ....................................... 600 mg
arabinogalaktanas (wyekstraktowany z Modrzewia (Larix spp.)) .......................................... 300 mg
Priešpienis ................................................................................................................................... 150 mg
Cordyceps sinensis micelis ................................................................................................. 60 mg


REKOMENDUOJAMA PAROS NORMA:
Gerti po 3 kapsules per dieną tarp valgymų.


LAIKYMO SĄLYGOS
Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Neviršykite rekomenduojamos paros normos! Jei vartojate vaistus, prieš vartodami kapsules pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Palikite atsiliepimą Imuninė formulė ( 90 kapsulių)

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
19/04/2022

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Imuninė formulė ( 90 kapsulių)

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!