HSN-W

Mažmeninė prekyba: 37.50 €
Taškai: 19.15VP
Turime sandėlyje
  • HSN-W (Hair Skin Nails - Woman) - gražūs plaukai, sveika oda ir stiprūs nagai!
  • 100 kapsulių stiklainyje

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Jei ieškote visapusiškos paramos plaukams, odai ir nagams, HSN-W yra specialiai moterims sukurtas maisto papildas, padedantis išlaikyti gražius ir sveikus plaukus, švytinčią odą ir stiprius nagus.

HSN-W Pagrindinės sudedamosios dalys:

  1. Rhodimenia palmaris yra natūralus antioksidantų šaltinis, padedantis apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos.
  2. Arklio uosyje gausu maistinių medžiagų, pavyzdžiui, silicio, kuris būtinas kolageno - baltymo, atsakingo už odos, plaukų ir nagų elastingumą ir sveiką išvaizdą - gamybai. Arklio uoslė taip pat padeda stiprinti plaukus ir nagus, suteikdama jiems sveiką išvaizdą.
  3. Šalavijo lapai palaiko gerą savijautą menstruacijų metu.
  4. Rozmarinų lapuose gausu antioksidantų, kurie padeda kovoti su kenksmingais laisvaisiais radikalais ir palaiko apsauginę odos ląstelių funkciją. Be to, rozmarinas skatina vandens išsiskyrimą šlapimo takais.

Kaip tai veikia?

  • Plaukai: HSN-W palaiko sveiką plaukų išvaizdą, padeda palaikyti plaukų stiprumą, blizgesį ir elastingumą. Tokios sudedamosios dalys kaip pakalnutė ir rodimenia palmata gali daryti įtaką plaukų būklei, suteikdamos būtinų maistinių medžiagų.
  • Oda: rozmarinas gali padėti palaikyti sveiką odos išvaizdą ir švytėjimą. Jo antioksidacinės savybės gali apsaugoti odą nuo pažeidimų ir palaikyti natūralius regeneracinius procesus.
  • Nagai: HSN-W skatina nagų stiprumą, padeda išlaikyti sveikus ir elastingus nagus. Arklio uoslė gali padėti pagerinti jų stiprumą.

Rūpinkitės savo plaukais, oda ir nagais su HSN-W (Hair Skin Nails - Woman). Rinkitės natūralius grožio ir sveikatos produktus, sukurtus tik jums.

Pagrindiniai ingredientai

Veikliosios medžiagos: Vienoje paros porcijoje.
(6 kapsulės)

Rhodymenia palmata
Rhodymenia palmata

984 mg
Paprastojo arkliarūgio (Equisetum arvense) antžeminės dalys 738 mg

Šalavijo lapų milteliai
(Salvia ocinalis)

492 mg
Rozmarino lapų milteliai (Rosmarinus ocinalis) 246 mg

Sudedamosios dalys:

Sudedamosios dalys: Rhodymenia palmata (Rhodymenia palmata), paprastojo arkliarūgio (Equisetum arvense) antžeminių dalių milteliai, kapsulės apvalkalas (želatina), šalavijo lapų milteliai (Salvia ocinalis), rozmarino lapų milteliai (Rosmarinus ocinalis).

Naudojimas:

3 kapsulės 2 kartus per dieną valgio metu.

Jei vartojate vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su mitybos specialistu. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip įvairios mitybos pakaitalas.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Buteliukas sandariai uždarytas. Nenaudoti, jei vidinė plomba pažeista arba jos nėra.

Palikite atsiliepimą HSN-W

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!

Šio produkto apžvalgų nėra.

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą HSN-W

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!