Kvėpuoti skaidriai

Mažmeninė prekyba: 35.60 €
Taškai: 18.13VP
Turime sandėlyje
  • "Breathe Clear" - tai produktas, skirtas kvėpavimo takų sveikatai gerinti, ypač esant sezoniniams pavojams, pavyzdžiui, keičiantis metų laikams ar esant dideliam žiedadulkių kiekiui ore.
  • 1 indelyje yra 90 kapsulių.

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Breathe Clear įrodo, kad "visuma yra geresnė už atskirų dalių sumą." Prieš daugelį metų sukurta formulė vis dar labai populiari tarp Nature's Sunshine klientų Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur ji žinoma kaip HistaBlock.

Vėlgi, kaip ir beveik visuose mūsų produktuose, čia svarbiausias vaidmuo tenka gamtos dovanoms, visų pirma dilgėlių (Urtica Dioica) lapams ir karčiojo apelsino (Citrus x aurantium) vaisiams, kurie palaiko tinkamą kvėpavimo sistemos veiklą. Kartusis apelsinas taip pat turi raminamąjį poveikį gerklei ir balso stygoms.

Breathe Clear formulė papildyta kvercetinu iš japoninio šermukšnio (Sophora japonica) pumpurų ir bromelainu iš ananasų vaisių (Ananas comosus).

Visos šios gamtos dovanos sujungtos į veiksmingą "Breathe Clear" formulę, todėl galite giliai kvėpuoti nebijodami sezoninių grėsmių.

Kodėl verta rinktis "Breathe Clear"?

Esame įsipareigoję savo planetai, kuri leidžia mums gauti vaistažolių mūsų produktų gamybai. Mūsų dilgėlės auga laukinės Albanijos kalnuose, o mūsų tiekėjas, padedamas specialiai apmokytos komandos, renka jų vertingus lapus, rūpindamasis regiono biologine įvairove ir tvaria pasėlių plėtra.

Junginys:


Veikliosios sudedamosios dalys:

Vienai paros dozei

(4 kapsulės)

Dilgėlių lapai (Urtica dioica) 360 mg
Kvercetinas (iš japoninio šermukšnio (Sophora japonica) pumpurų) 360 mg
Karčiojo apelsino vaisius (Citrus x aurantium) 280 mg
Bromelainas (iš ananasų vaisių [Ananas comosus]) 80 mg

Užpildas: kalcio fosfatai, kapsulės apvalkalas: želatina, dilgėlių lapų milteliai (Urtica dioica), kvercetinas (Sophora japonica pumpurų milteliai), užpildas: celiuliozė, karčiųjų apelsinų (Citrus x aurantium) vaisių milteliai, bromelainas iš ananasų vaisių miltelių (Ananas comosus), lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas. jar, oranges, greens

Vartojimas:

Vartoti po 2 kapsules 2 kartus per dieną.

Laikymo sąlygos:

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje ir sausoje vietoje. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Nature's Sunshine skatina sveiką gyvenimo būdą. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip subalansuotos mitybos pakaitalas. Subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas yra tinkamo organizmo funkcionavimo pagrindas.

Palikite atsiliepimą Kvėpuoti skaidriai

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
22/11/2021

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Kvėpuoti skaidriai

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!