Tobulos akys

Prekinis ženklas: Natures Sunshine (NSP)
Produkto kodas: 23071
Mažmeninė prekyba: 41.90 €
Taškai: 21.38VP
Turime sandėlyje
  • Telefonai, planšetiniai kompiuteriai, televizoriai ir kompiuteriai labai apkrauna regėjimą.
  • Laikas pasirūpinti regėjimu.
  • Išlaikykite akis sveikas ir apsaugotas su "Perfect Eyes" galingais antioksidantais.
  • Liuteinas, zeaksantinas, beta karotinas, ciberžolė ir kitos maistinės medžiagos padeda jūsų akims ir regėjimui.
  • 1 indelis - 60 kapsulių

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Kodėl "Perfect Eyes"?

Ši karotinoidų turtinga formulė sukurta remiantis 2001 ir 2006 m. AREDS tyrimo rezultatais. Pirmojo tyrimo metu nustatyta, kad vitaminų C ir E, beta karotino, cinko ir vario mišinys per penkerius metus padėjo 25 % sumažinti su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos (AMD) riziką. Antrojo tyrimo metu mišinys buvo papildytas liuteinu, zeaksantinu ir omega-3 riebalų rūgštimis, kad gautų papildomos naudos. Mūsų liuteino partneris Indijoje tiekia genetiškai nemodifikuotas sėklas vietos ūkininkams ir yra visiškai įsipareigojęs užtikrinti tvarumą. Jie taip pat bendradarbiauja su Šankaro Indijos oftalmologijos institutu ir vietos gyventojams siūlo nemokamus akių tyrimus, akinius ir kataraktos, kuri Indijoje yra dažna aklumo priežastis, gydymą.

"Perfect Eyes" istorija

  • Beta karotenas - geltonas arba oranžinis pigmentas, suteikiantis spalvą daugeliui daržovių, vaisių, gėlių ir kitų augalų. Pirmą kartą jis buvo kristalizuotas iš morkų šaknų 1831 m. Beta karotinas reiškia "morkos B" iš graikų beta + lotynų carota. 1851 m. Hermanas fon Helmholcas (Hermann von Helmholtz) išrado oftalmoskopą, kuris padėjo atrasti žmogaus akies obuolio foveą. Šioje geltonosios dėmės srityje yra tankiai išsidėsčiusios kūginės ląstelės, jos lemia regėjimo aštrumą, reikalingą kasdienei veiklai, pavyzdžiui, veidų atpažinimui ir skaitymui. Tik 1988 m. mokslininkai nustatė, kad liuteinas, zeaksantinas ir mezoseaksantinas yra pagrindiniai geltonosios dėmės komponentai. Ši sritis yra geltona, nes joje kaupiasi iš spalvotų maisto produktų absorbuoti pigmentai.
  • Mėlynės, dar vadinamos lapinėmis mėlynėmis ir europinėmis mėlynėmis, tradiciškai vartojamos žarnyno skausmams malšinti ir gerti. Tėvynė - Šiaurės Europa. Antrojo pasaulinio karo metais RAF pilotai prieš pakildami naudojo mėlynių uogienę, kad pagerintų naktinį matymą.

Sudedamosios dalys:

Veikliosios medžiagos:

Vienoje paros dozėje

(2 kapsulės)

% RWS

(vienoje kapsulėje)

Vitaminas A

360 mcg

45%

Vitaminas C

440 mg

550%

Vitaminas E

120 mg

1000%

Cinkas

15 mg

150%

Varis

1,7 mg

170%

Selenas

40 mcg

73%

liuteinas

10 mg

**

Zeaksantinas

2 mg

**

*RWS: Suaugusiųjų paros referencinės vertės.

**RWS neįdiegtos.

Askorbo rūgštis, d-alfa tokoferilacetatas, cinko gliukonatas, ryžių koncentratas, karotinoidų mišinys (beta karotenas, alfa karotenas, liuteinas, likopenas, zeaksantinas ir kriptoksantinas), ciberžolės šakniastiebių ekstraktas (Curcuma longa), natrio selenitas, vario gliukonatas, liuteinas , mėlynių (Vaccinium myrtillus L.) vaisių ekstraktas, taurinas, kvercetinas (Sophora japonica) vaisių ekstraktas, dažiklis (natrio varis, chlorofilinas), zeaksantinas, augalinė kapsulė [kietiklis (hipromeliozė), vanduo].

Rekomenduojama vartoti:

Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu.

Jei vartojate vaistus, prieš vartojimą pasitarkite su mitybos specialistu. Nevartoti asmenims, turintiems polinkį į inkstų akmenų susidarymą arba sergantiems inkstų akmenlige

Palikite atsiliepimą Tobulos akys

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
16/08/2021

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Tobulos akys

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!