Mažmeninė prekyba: 24.10 €
Taškai: 13.24VP
Turime sandėlyje
  • 118 ml tūbelė (skirta tik išoriniam naudojimui)
  • Sukurta pagal senovinę formulę
  • Giliai įsiskverbia į vidų, kad palengvintų sustingusius, skaudančius raumenis

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Ar žinojote?
Įtempti, surakinti raumenys yra dažna daugelio iš mūsų problema, trukdanti mums tęsti kasdienę veiklą ar palaikyti aktyvų gyvenimo būdą.
Kokia nauda?
Odą dilgčiojanti formulė švelniai tepama ant odos ir giliai įsiskverbia į ją, kad paskatintų atsipalaidavimą ir palengvintų sustingusius, skaudančius raumenis. Dėl minkštinančių, neriebių savybių oda tampa lygi ir elastinga.
Prieš kelis dešimtmečius kinų žolininkas sukūrė ir ištobulino "Tei Fu" eterinį aliejų, naudodamas senovinę formulę, kuri jo šeimoje buvo perduodama daugiau nei 1000 metų. Jo palikuonys suprato šeimos paslapties naudą ir nusprendė, kad ji per daug gera, kad būtų slepiama nuo kitų. Taip "Nature's Sunshine" tapo tūkstančius metų kauptos kinų išminties ir vaistažolių žinių gavėju.
Ši veganams skirta formulė yra unikalus Tei Fu eterinių aliejų ir odą minkštinančių medžiagų mišinys kreminio losjono pavidalu ir yra specialiai sukurta plačiai odai.
Vanduo, mentolis, metilo salicilatas, kamparas, cetearilo alkoholis, Eucalyptus globulus lapų aliejus, stearino rūgštis, Prunus amygdalus dulcis (saldžiųjų migdolų) aliejus, butilenglikolis, glicerilo stearatas, PEG-100 stearatas, kaprilo ir kaprilo trigliceridas, cetearetas-20, gvazdikėlių lapų aliejus, Aloe barbadensis lapų sultys, skvalanas, alantoinas, citrinos rūgštis, dimetikonas, ksantano derva, tetranatrio EDTA, akrilatų/C10-30 alkilo akrilato kryžpolimeras, hidroksietilakrilato / natrio akriloildimetil/ taurato kopolimeras, polisorbatas 60, fenoksietanolis, metilparabenas, propilparabenas, etilparabenas, butilparabenas, natrio hidroksidas.

Tepkite raumenis ir sąnarius, įmasažuokite į odą.

Tik išoriniam naudojimui - vengti patekimo į akis.

Palikite atsiliepimą

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
11/04/2019

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!