Gyvenimo rinkinys

Prekinis ženklas: Natures Sunshine (NSP)
Produkto kodas: 21384
Mažmeninė prekyba: 97.00 €
Taškai: 49.50VP
Turime sandėlyje

"Nature's Sunshine" geriausiai parduodamų produktų rinkinys


Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


RINKINYS VISAM GYVENIMUI

Pristatome unikalų "Nature's Sunshine Products Poland" geriausiai parduodamų produktų rinkinį. Žaliasis gamtos stebuklas - skystasis chlorofilas, Bifidophilus bakterijų padermės ir bene geriausias rinkoje vitaminas C tabletėse kartu sudaro tobulą trio, kurį namuose turėtų turėti kiekvienas "Nature's Sunshine" klientas ir platintojas.

RINKINIO TURINYS:

skystas chlorofilas - biologiškai aktyvus papildas

Skystasis chlorofilas yra absoliutus bestseleris tarp Nature's Sunshine produktų visame pasaulyje. Pagrindinis produkto komponentas yra chlorofilinas, gaunamas iš liucernos ir šilkmedžio. cheminė chlorofilino struktūra labai panaši į hemoglobino molekulę, o pagrindinis skirtumas yra molekulės branduolys. Hemoglobiną sudaro geležis, o chlorofiliną - varis. chlorofilas turi gaivų aromatą, nes į jį pridėta pipirmėčių aliejaus. Gerkite chlorofilo skonio vandenį kiekvieno valgio metu.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Išgrynintas vanduo; stabilizatorius: augalinis glicerinas; natrio-vario-chlorofilinas; kvapioji medžiaga: pipirmėčių aliejus.

Rekomenduojama paros dozė:

5 ml (vienas arbatinis šaukštelis) chlorofilino užplikyti stikline vandens.

Gerti tris kartus per dieną valgio metu. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarytą laikyti šaldytuve.

Bifidophilus Flora Force - biologiškai aktyvus maisto papildas

Bifidophilus Flora Force yra maisto papildas, į kurio sudėtį įeina laktobacilų ir bifidobakterijų padermės. Produkte yra trumpos ir ilgos grandinės fruktooligosacharidų mišinio. Bifidobakterijų ir laktobacilų yra žmogaus virškinimo trakte ir jos laikomos vienomis svarbiausių bakterijų. Vartoti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu.

SUDĖTIS:

Sudedamosios dalys: Lactobacillus (Lactobacillus acidophilus); Bifidobacterium (bifidobacterium longum), fruktooligosacharidai, morkų milteliai, dygminų aliejus; maltodekstrinas; apvalkalas: želatina; lipnumą reguliuojanti medžiaga: celiuliozė; emulsiklis: magnio stearatas.

Rekomenduojama paros dozė:

1 kapsulė 1-2 kartus per dieną valgio metu.

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve.

Vitaminas C - biologiškai aktyvus papildas

Vitaminas C su bioflavonoidais yra puikus vitamino C turtingų ingredientų mišinys. Kiekvienoje produkto tabletėje yra net 1000 mg l-askorbo rūgšties, kuri organizme išsiskiria per aštuonias valandas. Vitaminas C labai svarbus tinkamam organizmo, ypač imuninės sistemos, funkcionavimui. Vitaminas C taip pat dalyvauja gaminant kolageną, kuris užtikrina tinkamą kaulų ir kremzlių funkcionavimą, todėl sudaro idealų derinį su erškėtuogėmis, kurios padeda stiprinti sąnarius. Kasdien vartokite po vieną vitamino C tabletę.

SUDEDAMOSIOS DALYS:

Vitaminas C (askorbo rūgštis) 1000 mg/tabletė-1250 % RSNP*; antioksidantas: riebalų rūgštys; tirštiklis: hidroksipropilmetilceliuliozė; emulsiklis: magnio stearatas; tirštiklis: kalcio fosfatai; lipnumą reguliuojanti medžiaga: (silicio dioksidas); acerolos vaisių ekstraktas; hesperedinas; citrinų bioflavonoidai; erškėtuogių vaisių ekstraktas; rutina

Rekomenduojama paros dozė:

1 tabletė per dieną valgio metu.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

*RSNP - rekomenduojama paros dozė

Palikite atsiliepimą Gyvenimo rinkinys

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
20/02/2022

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Gyvenimo rinkinys

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!