Paw Paw (180 kapsulių)

Mažmeninė prekyba: 76.20 €
Taškai: 38.89VP
В наличии
  • 180 tablečių (30 dienų tiekimas)
  • Unikalus produktas, selektyviai veikiantis konkrečias ląsteles
  • Išskirtinė standartizuota formulė

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Kojinė

MAISTO PAPILDAS

Ar žinojote?
Asimina triloba, dar kitaip vadinama paprastąja letenėle, yra nedidelis lapuočių medis, kilęs iš rytinių Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados, augantis gerai drenuotose, giliose, derlingose žemėse. Nemalonaus kvapo lapai, šakelės ir žievė turi medžiagų, vadinamų acetogeninais.
Kokia nauda?
Lavonų letena yra unikalus produktas, selektyviai veikiantis konkrečias ląsteles. Nature's Sunshine naudoja Šiaurės Amerikos medžio "Paw Paw" šakelių ekstraktą, kuriame yra koncentruočiausias acetogeninų kiekis. Acetogeninai yra aktyvūs junginiai, kurie veikia adenozino trifosfato (ATP) gamybą ląstelės mitochondrijose. ATP yra pagrindinis energijos šaltinis jūsų organizme, dėl kurio viskas juda. Tai didelės energijos molekulė, kuri kaupia energiją jūsų organizme ir suteikia jūsų ląstelėms energijos, reikalingos jų veiklai. Acetogeninai selektyviai reguliuoja ATP gamybą tam tikrose ląstelėse, o tai darydami taip pat gali padėti reguliuoti jų aprūpinimą krauju.
XX a. septintojo dešimtmečio pradžioje universiteto profesorius daktaras Jerry McLaughlinas pirmasis atkreipė dėmesį į Asimina Triloba, geriau žinomą kaip Paw Paw. Atlikdamas tyrimus daktaras McLaughlinas nustatė, kad ji yra fitocheminių medžiagų, vadinamų acetogeninais, šaltinis. Jis ir jo magistrantai išskyrė daugiau kaip 40 šių acetogeninų.
Pupų letenėlei yra išduoti keli JAV patentai, o bendrinis Pupų letenėlės naudojimas įvairiems tikslams yra apsaugotas daugiau nei dešimčia Dr. McLaughlino patentų. Dr. McLaughlinas buvo "Nature's Sunshine" mokslinių tyrimų ir plėtros viceprezidentas ir savo metodus bei formulę licencijavo tik NSP.
Dažnai "Paw Paw" painiojama su gimininga graviola. Atlikdamas tyrimus, Dr. McLaughlinas išbandė keletą graviolos prekinių ženklų, kurie buvo parduodami kaip "Paw Paw". Tyrimai parodė, kad šie graviolos produktai buvo daug prastesni už tikrąją laumžirgį. Pirma, graviolose esantys acetogeninai neturi tokios pat stiprios cheminės struktūros kaip letenėlių letenėlėse esantys acetogeninai. Antra, Dr. McLaughlin nustatė, kad šie produktai nebuvo standartizuoti, kitaip tariant, acetogeninų kiekis juose labai skyrėsi. Nustatyta, kad geriausiame jo ištirtame graviolų produkte buvo tik 4 proc.
Pastaba: retkarčiais sulaukiame klausimų apie kitus produktus, kuriuose yra žodžiai "laumžirgis". Nature's Sunshine's Paw Paw produktas yra vienintelis, kurį ištyrė ir sukūrė daktaras Jerry McLaughlinas ir kuris gaminamas pagal jo metodus.

SUDĖTIS:
Sudedamosios dalys: letenų letenų šakelių ekstraktas (Asimina triloba); kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo); užpildas (celiuliozė); lipnumą reguliuojanti medžiaga (magnio stearatas).


PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Rekomenduojamoje porcijoje (6 kapsulės):
Lūpos šakelės ekstraktas..............2280 mg
- acetogeninai................................51 mg


REKOMENDUOJAMAS VARTOJIMAS:
2 kapsulės 3 kartus per dieną valgio metu.
Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.
Produkto negalima vartoti nėščioms, planuojančioms pastoti ar krūtimi maitinančioms moterims.


LAIKYMO SĄLYGOS:

Laikyti sausoje ir vėsioje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve.

Palikite atsiliepimą Paw Paw (180 kapsulių)

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
25/08/2019

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Paw Paw (180 kapsulių)

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!