Omega 3-6-9

Mažmeninė prekyba: 19.00 €
Нет в наличии
  • 60 minkštųjų kapsulių (10-20 dienų)
  • Sudėtyje yra nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (EFA)
  • Gausu omega 3, 6 ir 9 rūgščių iš 100 % sėmenų aliejaus.

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Ar žinojote?

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vartojant Omega-3 (nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (EFA) sumažėja koronarinės širdies ligos rizika. Linų sėmenų aliejuje gausu Omega-3, jame taip pat yra lignanų ir linolo rūgšties, dar vienos EFA. Šios dvi riebalų rūgštys vadinamos nepakeičiamosiomis, nes organizmas negali jų pasigaminti. Dar neseniai ekspertai manė, kad geriausias omega-3 šaltinis yra žuvų taukai. Tačiau nustatyta, kad linų sėmenų aliejuje yra dvigubai daugiau ODE-3 EFA .

Naudingos savybės

Riebalai ne visada yra produktas, darantis žalingą poveikį sveikatai ir skatinantis svorio augimą. Daugeliu atvejų taip ir yra. Tačiau Omega-3 EFA riebalai pasižymi teigiamomis savybėmis. Jie padeda atkurti ląstelių membranas, užtikrina visavertę ląstelių mitybą ir skatina medžiagų apykaitos produktų šalinimą. Be to, jie būtini visavertei smegenų veiklai. Omega rūgščių randama linų sėmenyse, jūros žuvyse ir žaliose lapinėse daržovėse. Iš maisto sunku gauti reikiamą šių maistinių medžiagų kiekį. O riebalų rūgštys (EFA) yra būtinos gyvybei! Ką daryti? Juk žmogaus organizmas jų nesintetina.

Yra išeitis! Maisto papildas Omega - 3- 6-9 teigiamai veikia visą organizmą: gerina ląstelių mitybą, aktyvina smegenų veiklą, normalizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemų veiklą. Omega rūgščių organizmas nesintetina, todėl labai svarbu kasdienę mitybą praturtinti naudingais maisto papildais. Kiekviena kapsulė padengta apsauginiu šviesai atspariu apvalkalu. Sudėtyje nėra cheminių medžiagų ir priedų.

Sudedamosios dalys: linų sėmenų aliejus (Linum usitatissiumum), kapsulės apvalkalas (želatina, glicerinas, vanduo, karpažolės apvalkalas).

Rekomendacija: gerti po vieną ar dvi kapsules su maistu tris kartus per dieną.

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Kiekvienoje minkštojoje kapsulėje* yra 1000 mg 100 % nerafinuoto linų sėmenų aliejaus (Linum usitatissimum):

Omega-3 ................ 450-600 mg (45-60 %)

Omega-6 ................ 130-200 mg (13-20 %)

Omega-9 ................ 140-230 mg (14-23 %)

Palikite atsiliepimą Omega 3-6-9

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
01/07/2020

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Omega 3-6-9

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!