"Pro Active

Produkto kodas: 64983/64983
Mažmeninė prekyba: 196.00 €
Taškai: 100.00VP
Turime sandėlyje

"Pro Active" padės lengvai išlaikyti sveikatą!


Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


"Pro Active

Palaikykite sveikatą aktyviai!

Maisto papildų rinkinys

Taip, išlikti sveikam lengva! Tiesiog sveikai maitinkitės ir nepamirškite dažno fizinio aktyvumo. Mažiau svarbu, ar bėgiojate, važinėjate dviračiu, ar plaukiojate. Labai svarbu tai daryti reguliariai. Fizinis aktyvumas įtrauktas į sveikos mitybos piramidę kaip sveikatos ir geros savijautos pagrindas.

Žinoma, dažna sportinė veikla neatleidžia nuo sveikos mitybos. Priešingai, tik sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo derinys užtikrins patenkinamus rezultatus.

Pradėkite gyventi sveikai! Jau dabar! Naudodami "Pro Active" rinkinį ir reguliariai sportuodami greitai pastebėsite pirmuosius teigiamus pokyčius! Su "Pro Active" gausite reikiamos energijos, vitaminų ir mineralų kompleksą, idealią baltymų ir skaidulinių medžiagų porciją ir daug, daug daugiau!

Aktyvumas - tai raktas į sveikatą!

Solstic Energy from Nature sudėtyje yra energingosios guaranos ir B grupės vitaminų, o jo receptūra buvo sukurta atsižvelgiant į kasdienę veiklą. Taigi pradėkite dieną greitai įgaudami papildomos energijos, kuria mėgausitės valandų valandas!

SmartMeal padės pastebėti pirmuosius rezultatus greičiau, nei tikėjotės. 24 g veganiškų baltymų padės jums auginti raumenis, o skaidulos ir vitaminų bei mineralų kompleksas užtikrins sveikatos jausmą kiekvieną dieną!

Kolagenas+ yra kur kas daugiau nei tik kolagenas. Vitaminas C padės atsinaujinti po treniruočių, be to, produktas papildys jūsų mitybą cinku, kurio greitai netenkate treniruočių metu. Visi "Pro Active" rinkinio produktai puikiai dera kasdienėje veikloje. Dėl miltelių formos ir patogių paketėlių juos galite pasiimti bet kur.

Pradėkime veikti! Būkite aktyvūs ir palaikykite savo sveikatą!


RINKINIO SUDĖTIS:
Solstic Energy from Nature
2 x SmartMeal
Kolagenas+


Rekomenduojama vartoti:
Vartoti visus rinkinio produktus laikantis etiketėse pateiktų nurodymų.

Palikite atsiliepimą "Pro Active

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
19/05/2020

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą "Pro Active

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!