Prekinis ženklas: Natures Sunshine (NSP)
Produkto kodas: 64983
Mažmeninė prekyba: 215.60 €
Taškai: 110.00VP
Turime sandėlyje

Su "Pro Active" lengva išlikti sveikam!


Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


"Pro Active

Aktyviai kovokite už savo sveikatą!

Maisto papildų rinkinys

Taip, išlikti sveikam lengva! Jums tereikia tinkamai maitintis ir nepamiršti reguliariai mankštintis. Nesvarbu, ar bėgiosite, važinėsite dviračiu, ar plaukiosite; svarbu tai daryti reguliariai. Fizinis aktyvumas įtrauktas į sveikos mitybos piramidę kaip sveikos gyvensenos pagrindas ir priemonė palaikyti gerą fizinę formą.

Žinoma, dažna mankšta nereiškia, kad galite ignoruoti geros mitybos svarbą. Tik sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo derinys duos gerų rezultatų.

Pradėkite sveiką gyvenimo būdą jau dabar! Su "Pro Active" reguliariai mankštindamiesi greitai pastebėsite pirmuosius teigiamus pokyčius! Pro Active suteiks jums reikiamos energijos, vitaminų ir mineralų kompleksą, idealią baltymų ir skaidulinių medžiagų porciją ir daug, daug daugiau!

Aktyvumas yra raktas į sveikatą!

Solstic Energia z Natury ("Energija iš gamtos ") - tai energija iš guaranos ir B grupės vitaminai; šis papildas sukurtas atsižvelgiant į kasdienį aktyvų gyvenimo būdą. Pradėkite savo dieną su lengvu papildomos energijos užtaisu, kurio užteks kelioms valandoms!

SmartMeal padės pamatyti pirmuosius rezultatus greičiau, nei tikitės. 24 g veganiškų baltymų padės auginti raumenis, o skaidulinės medžiagos ir kompleksiniai vitaminai bei mineralai užtikrins, kad kasdien jaustumėtės sveiki!

Kolagenas+ - tai tikrai daugiau nei tik kolagenas. Vitaminas C padės atsigauti po treniruotės, be to, produktas papildys jūsų mitybą cinku, kurio greitai netenkate sportuodami. Visi "Pro Active" rinkinio produktai puikiai tinka jūsų kasdieniam gyvenimui. Dėl miltelių pavidalo ir patogių paketėlių maišelių šiuos papildus galėsite visur pasiimti su savimi.

Imkitės darbo! Aktyviai kovokite už savo sveikatą!


Rinkinio sudėtis:
Solstic Energia z Natury (Gamtos energija)
2 x SmartMeal
Kolagenas+


Rekomenduojama dozė:
Visi rinkinio produktai turėtų būti vartojami pagal etiketėse pateiktas rekomendacijas.

Palikite atsiliepimą

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
19/05/2020

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!