Gynybos priežiūra

Mažmeninė prekyba: 35.60 €
Taškai: 18.13VP
Turime sandėlyje
  • 120 kapsulių (120 dienų dozė)
  • Pagrindinis imuninės sistemos produktas (KSP) imuninei sistemai
  • Daug antioksidacinių vitaminų A, C ir E

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Apsaugos palaikymas


Maisto papildas - 120 kapsulių

Imuninė sistema
Gyvename natūralių nuodų ir žmogaus sukurtų teršalų pasaulyje. Šie aplinkos teršalai kartu su netinkama mityba ir kitais žalingais įpročiais, tokiais kaip rūkymas ir poilsio trūkumas, gali sumažinti organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo kenksmingų bakterijų, virusų, cheminių medžiagų ir kitų veiksnių, galinčių sukelti sveikatos sutrikimų.

Imuninė sistema veikia kartu su kitomis apsauginėmis organizmo sistemomis. Pavyzdžiui, oda sudaro fizinį barjerą nuo svetimų medžiagų, o kvėpavimo sistema kosuliu atsikrato įkvėptų mikrobų ir teršalų. Kai svetimos medžiagos įveikia kitus organizmo apsauginius mechanizmus, pradeda veikti imuninė (gynybinė) sistema. Cinkas prisideda prie normalios pažinimo funkcijos, normalaus regėjimo ir imuninės sistemos veikimo.
Kokia nauda?
Defence Maintenance yra imuninės sistemos pagrindinis produktas (KSP), šiame preparate gausu antioksidacinių vitaminų A, C ir E, taip pat cinko ir seleno, padedančių palaikyti sveiką imuninę sistemą. Sudėtyje yra svarbiausių maistinių medžiagų, į jo sudėtį įeina visaverčiai maisto mikroelementų šaltiniai, padedantys palaikyti sveiką imuninę sistemą.
Vitaminas A prisideda prie normalios imuninės sistemos veiklos, normalios odos, gleivinių ir regėjimo būklės palaikymo. Taip pat reikalingas normaliai geležies apykaitai palaikyti. Vitaminas C padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, normaliai imuninės ir nervų sistemos veiklai. Naudojamas ląstelių apsaugai nuo oksidacinio streso, normaliam kolageno susidarymui ir didesniam geležies pasisavinimui.
SUDEDAMOSIOS DALYS:
Sudedamosios dalys: L-askorbo rūgštis (vitaminas C), D-alfa-tokoferolis (vitaminas E), Sibiro ženšenio šaknų milteliai, L-selenometionino milteliai, vaistinių šparagų stiebai, augalų milteliai: Acai uogų koncentratas, brokolių žiedai, gūžinių kopūstų lapai, reiši grybų vaisiakūnių ekstraktas, kininių magnolijų vaisiai, ciberžolių šakniastiebiai; beta karotenas (vitaminas A), cinko gliukonatas, cinko oksidas, retinilo palmitatas (vitaminas A), kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo), lipnumą reguliuojančios medžiagos (riebalų rūgštys, silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos).

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Rekomenduojamoje porcijoje (1 kapsulėje):
Vitaminas A .................... 500 μg ................ 63 % NRV*;
Vitaminas E ..................... 44 mg ............... 367% NRV;
Vitaminas C ...................120 mg ................. 50% NRV;
Cinkas ................................5 mg ................. 50 % NRV;
Selenas ......................25 μg ................. 45% NRV
*NRV - maistinės pamatinės vertės
**NRV nenurodyta
REKOMENDUOJAMA PORCIJA KASDIENIAM VARTOJIMUI:
1 kapsulė per dieną valgio metu

Laikyti sausoje ir vėsioje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Palikite atsiliepimą Gynybos priežiūra

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
05/11/2021

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Gynybos priežiūra

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!