Zambroza (458 ml)

Mažmeninė prekyba: 33.90 €
Taškai: 17.31VP
Turime sandėlyje
  • 458 ml buteliukas (15 dienų tiekimas)
  • Puiki antioksidacinė apsauga nuo laisvųjų radikalų daromos žalos
  • Sudėtyje yra ksantonų, flavonoidų ir polifenolių

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


Ar žinojote?

Antioksidantai - tai natūralios medžiagos, stabilizuojančios labai reaktyvias molekules, vadinamas laisvaisiais radikalais. Laisvųjų radikalų natūraliai atsiranda organizme. Tarša, cheminiai priedai, stresas, fizinis krūvis, saulės šviesa ir kiti veiksniai gali padidinti laisvųjų radikalų gamybą. Laisvųjų radikalų perteklius gali turėti žalingą poveikį organizmo ląstelėms. Daug dėmesio skiriama antioksidaciniams vitaminams A, C ir E, nes jie saugo ląsteles nuo natūralių organizmo procesų, gyvenimo būdo, aplinkos ir cheminių teršalų daromos žalos.

Antioksidantų veiksmingumas matuojamas pagal jų ORAC (deguonies radikalų absorbcijos gebą), kuri rodo jų gebėjimą neutralizuoti ir šalinti laisvuosius radikalus. Brunswick laboratorijos atlikto tyrimo rezultatai aiškiai parodė, kad jis pasižymi puikiomis apsauginėmis savybėmis.

Kokia nauda?

Nature's Sunshine surinko sveikiausius vaisius ir natūralius ekstraktus iš viso pasaulio ir sujungė juos į šias unikalias skanias, maistingas sultis, specialiai sukurtas neutralizuoti laisvųjų radikalų perteklių. Šis unikalus sulčių mišinys ne tik puikus skonis, bet ir suteikia jūsų organizmui tai, ko jam reikia, kad galėtumėte džiaugtis maksimalia sveikata ir ilgalaikiu gyvybingumu - ne tik jausitės žvalūs, bet ir šie antioksidantai turi stiprų poveikį odos sveikatai, padėdami jums puikiai atrodyti. Įrodyta, kad daug polifenolių ir flavonoidų turinti "Zambroza" suteikia neprilygstamą antioksidacinę apsaugą. "Zambroza" yra vienas iš geriausiai pasaulyje parduodamų "Nature's Sunshine" produktų - tai puikaus skonio, sinergetinis mišinys, padedantis padidinti gyvybinę energiją ir papildyti organizmą, be jokių dirbtinių dažiklių, saldiklių ar kvapiųjų medžiagų. Kiekvienas iš dešimties natūralių "Zambroza" ingredientų pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, o jų sinerginis poveikis sveikatai yra kur kas didesnis nei atskirų ingredientų nauda. Vienas iš ypatingų "Zambroza" ingredientų yra mangostanai - juose yra didžiausias žinomas kiekis ksantonų - augalų maistinių medžiagų grupės, žinomos kaip labai stiprūs antioksidantai, ir mėlynės, kurios yra vienas turtingiausių ir lengviausiai pasisavinamų antioksidantų šaltinių.

Prie šio derinio pridėkite vilkdalgių, obuolių ekstrakto, aviečių, konkordinių vynuogių, vynuogių sėklų, vynuogių odelės, žaliosios arbatos ir raudonųjų uogų mišinį ir gausite išskirtinę formulę, kurioje gausu polifenolių, ksantonų ir flavonoidų, suteikiančią jums antioksidantų galią! Puikaus skonio "Zambroza" kasdienės mitybos gėrimu kasdien gali mėgautis visa šeima. Natūralios "Zambroza" sudedamosios dalys suteikia puikių vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios gali padėti organizmui palaikyti sveikatą ir gyvybingumą, padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą, neutralizuoti laisvuosius radikalus ir papildyti organizmą. Galingų "Zambroza" sudedamųjų dalių antioksidacinės savybės taip pat gali turėti teigiamą poveikį odai!

Sudedamosios dalys: Sudėtis: išgrynintas vanduo, konkordinių vynuogių koncentratas (Vitis labrusca), raudonųjų vynuogių koncentratas (Vitis vinifera), mėlynių koncentratas (Vaccinium corymbosum), mangostano vaisių ir perikarpų ekstraktas (Garcinia mangostana), raudonųjų aviečių koncentratas (Rubus idaeus), vynuogių kauliukų ekstraktas (Vitis vinifera), licium ekstraktas (Lycium barbarum), natrio benzoatas, vynuogių sėklų ekstraktas (Vitis vinifera), žaliosios arbatos lapų ekstraktas (Camellia sinensis), obuolių ekstraktas (Malus domestica).

Rekomendacijos: Naudoti kaip maisto produktą: Vartoti po 15 ml du kartus per dieną.

Neviršykite nurodytos rekomenduojamos paros dozės.

Palikite atsiliepimą Zambroza (458 ml)

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
30/04/2019

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Zambroza (458 ml)

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!