Super Omega 3 EPA (60 kapsulių)

Mažmeninė prekyba: 44.70 €
Taškai: 22.78VP
Turime sandėlyje
  • 60 kapsulių (30 dienų tiekimas)
  • Didelis EPA ir DHA kiekis vienoje porcijoje
  • Garantuotai be radiacijos, sunkiųjų metalų ir jūros taršos

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


SUPER OMEGA 3 EPA

MAISTO PAPILDAI

Ar žinojote?

Nepakeičiamosios riebalų rūgštys (angl. Essential Fatty Acids, EFA) yra būtent tokios - būtinos gyvybei! Mes negalime jų pasigaminti savo organizme, todėl turime pasikliauti tuo, kad jų gausime su maistu. Omega-3 EPA - tai tam tikrų rūšių riebalų rūgščių, kurios susidaro organizme skaidant su maistu gaunamus riebalus, klasifikacija. Jos naudojamos membranoms, supančioms kiekvieną iš trilijonų mūsų ląstelių, formuoti. Šių omega-3 aliejų pavadinimai yra EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis). Nustatyta, kad omega-3 nepakeičiamosios riebalų rūgštys naudingos nervų, skeleto, širdies ir kraujagyslių, liaukų ir imuninei sistemoms, o kai kurios akušerės dabar rekomenduoja jas vartoti nėštumo metu, kad padėtų vystytis sveikam smegenų ir akių audiniui. Nustatyta, kad EFA yra ne tik ląstelių membranų statybinės medžiagos, bet ir naudingos visam organizmui, įskaitant nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Omega-3 EFA organizmui reikalingi ląstelių membranoms gaminti ir atkurti, todėl ląstelės gali optimaliai maitintis. Kai organizmui trūksta EFA, ląstelių membranoms gaminti jis naudoja sočiuosius riebalus. Dėl to ląstelės turi standžias, nelanksčias membranas ir sunkiai atlieka kai kurias pagrindines ląstelių funkcijas. Smegenų audinys daugiausia sudarytas iš riebalų rūgščių, kurios yra būtinos sveikam smegenų vystymuisi ir palaikymui. Daugiausia DHA yra smegenyse ir tinklainėje.

Kokia nauda?

Super Omega-3 yra vienas žinomiausių kasdienės mitybos papildų, o "Nature's Sunshine" farmacinės kokybės gamybos procesas garantuoja, kad Super Omega-3 EPA sudėtyje naudojami tik geriausi, gryniausi aliejai, gaunami iš šaltųjų vandenų žuvų mėsos.

Omega-3 yra gerai ištirti ir nustatyta, kad jie yra naudingi įvairioms organizmo sistemoms, o EPA ir DHA prisideda prie normalios širdies veiklos, normalaus kraujospūdžio ir trigliceridų kiekio kraujyje palaikymo. DHA prisideda prie smegenų funkcijos ir regėjimo palaikymo, sveikų smegenų ir akių audinių formavimosi vaisiaus vystymosi laikotarpiu ir jų išsaugojimo senatvėje.

Moksliniais tyrimais taip pat nustatyta, kad omega-3 padeda valdyti paauglių ir jaunų suaugusiųjų elgesio problemas ir padeda palaikyti sveiką širdies ir kraujagyslių sistemą. Daugelis fitneso specialistų naudoja Omega-3 EFA, norėdami padėti klientams kontroliuoti svorį, be to, buvo ištirta, kad Omega-3 EFA padeda palengvinti odos ligas, įskaitant sausą odą ir egzemą.

Nature's Sunshine's Super Omega-3 EPA yra stiprus Omega-3 papildas, garantuotai apsaugotas nuo radiacijos, sunkiųjų metalų ir jūros taršos, kuriame yra 760 mg EPA ir 380 mg DHA vienoje dviejų kapsulių paros dozėje. Kiekviena kapsulė hermetiškai uždaryta kapsuliavimo metu, kad deguonis nereaguotų su aliejais, ir joje yra natūralių citrinų aliejų, suteikiančių malonų skonį.

SUDĖTIS:
Žuvų taukai; EPA (eikozapentaeno rūgštis); DHA (dokozaheksaeno rūgštis); kapsulės apvalkalas: želatina, glicerinas, vanduo; kvapioji medžiaga: citrinų aliejus.


PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Rekomenduojamoje porcijoje (6 kapsulės):
EPA - eikozapentaeno rūgštis................2280 mg*
DHA - dokozaheksaeno rūgštis....... 1140 mg*
*Nenurodyta rekomenduojama paros norma.


REKOMENDUOJAMAS VARTOJIMAS:
1-2 kapsulės 3 kartus per dieną valgio metu.
Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.


LAIKYMO SĄLYGOS:
Laikyti sausoje ir vėsioje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarius laikyti šaldytuve.

Palikite atsiliepimą Super Omega 3 EPA (60 kapsulių)

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
31/05/2019

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Super Omega 3 EPA (60 kapsulių)

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!