Super Omega 3 EPA (60 kapsulių)

Mažmeninė prekyba: 49.10 €
Taškai: 25.06VP
Turime sandėlyje
  • 60 kapsulių (30 dienų kursas)
  • Daug EPA ir DHA
  • Aplinkai nekenksmingas produktas, naudingų medžiagų tiekėjas

Išsaugokite jį ant sienos, kad neprarastumėte nuorodos į šį produktą:


SUPER OMEGA 3 EPA

MAISTO PAPILDAI

Ar žinojote?

Nepakeičiamosios riebalų rūgštys (NNR) yra būtinos kokybiškam gyvenimui! Mūsų organizmas negali pats sintetinti šių vertingų medžiagų, vienintelis jų tiekėjas yra maistas. Omega-3 EPA yra riebalų rūgščių, atsakingų už ląstelių membranų susidarymą, eilė. Omega-3 aliejus sudaro EPA (eikozapentaeno rūgštis) ir DHA (dokozaheksaeno rūgštis). Pripažįstama, kad nepakeičiamosios riebalų rūgštys naudingos nervų sistemai, kaulų ir raumenų audiniams, širdies ir kraujagyslių funkcijai, endokrininei ir imuninei sistemoms. Jos ypač svarbios vaiko nešiojimo laikotarpiu. Pakankamas jų kiekis nėščios moters organizme užtikrina visavertį būsimo vaiko smegenų audinio ir regos aparato formavimąsi. EFA palankiai veikia bendrą organizmo būklę.

Omega-3 EFA yra būtini tarpląstelinių membranų, užtikrinančių visavertę ląstelių mitybą, atkūrimui. Trūkstant eikozapeno rūgšties, sumažėja membraninių audinių elastingumas ir pralaidumas, todėl jie negali visiškai atlikti savo funkcijų. Riebalų rūgštys yra pagrindinė smegenų audinio sudedamoji dalis ir yra gyvybiškai svarbios sveikam smegenų vystymuisi ir smegenų funkcijos palaikymui. DHR daugiausia yra smegenyse ir tinklainėje.

Nauda sveikatai

Super Omega-3 yra populiariausias iš kasdienių maisto papildų. Farmacijos kompanija "Nature's Sunshine" užtikrina, kad "Super Omega" naudojami tik gryniausi aliejai, gaunami iš giliavandenių žuvų kepenų -3 EPA.

Omega-3 yra gerai ištirtas. Tyrimais įrodyta neginčijama jo nauda visų organizmo sistemų sveikatai. Ir EPA, ir DHA atsakingi už širdies veiklos normalizavimą, kraujospūdžio stabilizavimą ir optimalaus trigliceridų kiekio palaikymą kraujyje. DHA yra atsakinga už smegenų ir regos funkcijas, sveikų smegenų ir akių audinių formavimąsi vaisiaus vystymosi laikotarpiu ir jų išsaugojimą senatvėje.

Eksperimentiškai įrodyta, kad omega-3 padeda pasigaminti pakankamai energijos paaugliams ir jauniems suaugusiesiems, padeda palaikyti optimalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Profesionalūs sportininkai ir sveikos gyvensenos entuziastai Omega-3 EFA vartoja svorio reguliavimo tikslais. Gerina odos sveikatą. Ypač naudingi sausai odai ir egzemos simptomams lengvinti.

Supera Omega-3 iš "Nature's Sunshine" yra veiksmingas kasdienės subalansuotos mitybos priedas. Sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, radioaktyviųjų elementų. Dviejų kapsulių paros dozėje yra 760 mg EPA ir 380 mg DHA. Kiekviena kapsulė hermetiškai uždaroma kapsuliavimo metu, kad į ją nepatektų deguonies, kuris suaktyvintų reakciją su aliejais. Sudėtyje yra natūralių citrinų aliejų, suteikiančių malonų skonį.

SUDĖTIS:
Žuvų taukai; EPA rūgštis (eikozapentaeno rūgštis); DHA rūgštis (dekozaheksaeno rūgštis);
kapsulės apvalkalas: želatina, glicerinas, vanduo; kvapioji medžiaga: citrinų eterinis aliejus.

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:
Rekomenduojamoje paros dozėje (6 kapsulės):
EPA (eikozapentaeno rūgštis) .......... 2280mg*
DHA rūgštis (dekozaheksaeno rūgštis)....... 1140mg*
*Nenurodyta rekomenduojama paros dozė.

NAUDOJIMAS:
1-2 kapsulės 3 kartus per dieną valgio metu. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

LAIKYMO SĄLYGOS:
Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Atidarius laikyti šaldytuve.

Palikite atsiliepimą Super Omega 3 EPA (60 kapsulių)

Parašyti apžvalgą
Pastaba: HTML neišverstas!
31/05/2019

Parašykite komentarą arba užduokite klausimą apie produktą Super Omega 3 EPA (60 kapsulių)

Užduoti klausimą
Pastaba: HTML neišverstas!